Aicinām iesaistīties lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu žūrija 2015”!

Slaids1Šogad “Bērnu un jauniešu žūrija” savu darbu uzsāk jau četrpadsmito reizi, bet ceturto gadu lasīšanas maratonā tiek aicināti iesaistīties arī vecāki, vecvecāki, skolotāji, paši bibliotekāri un citi pieaugušie. Šis aizraujošais lasīšanas maratons Latvijas publiskajās un skolu bibliotēkās ik gadu pulcē  vairākus tūkstošus zinātkāru lasītāju.

“Bērnu un jauniešu žūrijas” aizsākumi meklējami 2009.gadā, kad Latvijas Nacionālā bibliotēka izstrādāja un sadarbībā ar Latvijas Bibliotekāru biedrību īstenoja lasīšanas veicināšanas programmu, kurai finansiālais atbalsts gūts Valsts Kultūrkapitāla fondā.

Katrā vecuma grupā šogad tiek piedāvāts izlasīt un pēc tam arī novērtēt sešas īpaši atlasītas grāmatas. Vecāku žūrijā grāmatu skaits ir nedaudz mazāks – četras.

Pieteikties lasīšanas veicināšanas programmai var ikviens lasītājs jebkurā no Latvijas publiskajām vai skolu bibliotēkām, ja vien bibliotēka pieteikusies šīs programmas īstenošanai. Alūksnes un Apes novadā, izvērtējot, kura no bibliotēkām atrodas visērtāk apmeklējamā vietā, lasīšanas veicināšanas programmai var pieteikties šādās bibliotēkās: Alūksnes pilsētas bibliotēka, Apes bibliotēka, Alsviķu bibliotēka, Alūksnes Novada vidusskolas bibliotēka, Gaujienas bibliotēka, Ilzenes bibliotēka, Jaunannas bibliotēka, Liepnas bibliotēka, Mālupes bibliotēka, Māriņkalna bibliotēka, Mārkalnes bibliotēka, Pededzes bibliotēka, Strautiņu pamatskolas bibliotēka, Trapenes bibliotēka, Zeltiņu bibliotēka.

Aicinām visas Alūksnes un Apes novada ģimenes iesaistīties aizraujošajā lasīšanas maratonā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *