Zīmēšanas konkurss “Suņa gads” ir noslēdzies!

 

Bērnu zīmējumu konkurss “Suņa gads” ir noslēdzies. Atsaucība bija liela, kopumā suni zīmēja 37 bērni no Alūksnes pilsētas sākumskolas, Alūksnes novada vidusskolas un no pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis”.

Bērnu zīmējumu izstādi jebkurš interesents varēja apskatīties Alūksnes pilsētas bibliotēkas gaitenī un varēja arī nobalsot par savu favorītu.

Visi zīmējumi bija interesanti un pārdomāti, tādēļ bija diezgan grūti izvērtēt un atlasīt pašus labākos, taču, ņemot vērā izstādes apmeklētāju balsojumu, tomēr varam atzīmēt  Samantas Kudores (Alūksnes novada vidusskola, 4.klase), Jāņa Brūveļa (Alūksnes pilsētas sākumskola, 1.c klase) un Lindas Zelčas (Alūksnes pilsētas sākumskola, 5.a klase) zīmējumus kā pašus interesantākos!

Priecājamies, ka mūsu organizētajos konkursos aktīvi piedalās arī bērnudārza bērni. Šoreiz suni zīmēja PII “Sprīdītis” bērni no 3., 4. un 10.grupiņas, kopumā – 22 bērni. Sakām lielu paldies grupiņu audzinātājām un metodiķei Antai Apinei par bērnu radošuma attīstīšanu, rosinot iesaistīties  dažādu radošo darbu konkursos.

Visi konkursa dalībnieki saņems balviņas un pateicības rakstus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *