Piedalies patriotiskās dzejas konkursā “Manai pilsētai” arī Tu!

Dzejas_kAtzīmējot Alūksnes pilsētas 95 gadu jubileju, Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa aicina visus radošos bērnus un jauniešus piedalīties patriotiskās dzejas konkursā “Manai pilsētai”.

Konkurss norisināsies visas vasaras garumā – no 1.jūnija līdz pat 1.septembrim. Tā mērķis – veicināt Alūksnes novada bērnu un jauniešu literāro jaunradi un lokālpatriotisma jūtu nostiprināšanos, kā arī  mudināt saskatīt, novērtēt un izteikt dzejā jūtas, iespaidus un atmiņas par savu pilsētu Alūksni.

Konkursa darbus vērtēs Alūksnes pilsētas bibliotēkas izveidota žūrija, un labāko darbiņu autori saņems balvas, galvenā no tām – brauciens ar plostu pa Alūksnes ezeru 10.septembrī Dzejas dienu laikā. Labākie darbiņi tiks publicēti arī vietējos laikrakstos (“Malienas Ziņas” un “Alūksnes Ziņas”).

Konkursā drīkst piedalīties ikviens, kurš nav vecāks par 18 gadiem. Darbiņi, norādot vārdu, uzvārdu, skolu, klasi un tālruņa numuru, iesniedzami Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā vai nosūtāmi uz kādu no šiem e-pastiem – dzidra.bauere@aluksne.lv, zane.drozdova@aluksne.lv.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Bērnu literatūras nodaļā, nodaļas blogā www.berni.albibl.lv, kā arī draugiem.lv lapā http://www.draugiem.lv/berni.albibl/.

NOLIKUMS

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *