Alūksnes pilsētas bibliotēka

Bērnu literatūras nodaļa

Archive for februāris, 2018

 

Bērnu zīmējumu konkurss “Suņa gads” ir noslēdzies. Atsaucība bija liela, kopumā suni zīmēja 37 bērni no Alūksnes pilsētas sākumskolas, Alūksnes novada vidusskolas un no pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis”.

Bērnu zīmējumu izstādi jebkurš interesents varēja apskatīties Alūksnes pilsētas bibliotēkas gaitenī un varēja arī nobalsot par savu favorītu.

Visi zīmējumi bija interesanti un pārdomāti, tādēļ bija diezgan grūti izvērtēt un atlasīt pašus labākos, taču, ņemot vērā izstādes apmeklētāju balsojumu, tomēr varam atzīmēt  Samantas Kudores (Alūksnes novada vidusskola, 4.klase), Jāņa Brūveļa (Alūksnes pilsētas sākumskola, 1.c klase) un Lindas Zelčas (Alūksnes pilsētas sākumskola, 5.a klase) zīmējumus kā pašus interesantākos!

Priecājamies, ka mūsu organizētajos konkursos aktīvi piedalās arī bērnudārza bērni. Šoreiz suni zīmēja PII “Sprīdītis” bērni no 3., 4. un 10.grupiņas, kopumā – 22 bērni. Sakām lielu paldies grupiņu audzinātājām un metodiķei Antai Apinei par bērnu radošuma attīstīšanu, rosinot iesaistīties  dažādu radošo darbu konkursos.

Visi konkursa dalībnieki saņems balviņas un pateicības rakstus!

Nāc uz bibliotēku asināt prātu arī Tu!

Feb-12-2018 By Zane Drozdova

20.februārī plkst. 15.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā notiks Erudītu klubiņa pirmā tikšanās. Ja arī Tev patīk dažādi āķīgi jautājumi un sarežģīti uzdevumi, laipni aicinām bariņā!

16.februārī plkst. 10.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā ciemosies Diāna Lozko ar savu sunīti Džazu.
Džaza bibliotēkā ir ciemojusies jau vairākas reizes. Šoreiz sunīte būs klāt zīmēšanas konkursa “Suņa gads” noslēguma pasākumā un daļai no čaklajiem zīmētājiem – PII Sprīdītis audzēkņiem – “izsniegs” pateicības par piedalīšanos konkursā.